NASAWATER SU ARITIM TEKNOLOJİLERİ Sağlıklı insan neslinin gelişiminde “İçme ve kullanım suyu” nun önemi büyüktür. Bu ihtiyacı karşılamak için , 2010 yılında kurulan ‘Nasawater Ailesi’ne katılan binlerce memnun müşterimizden biri olmak ister misiniz?
Farkımız

Reverse Osmosis nedir?

Türkçe anlamı “ters ozmoz” demektir.Ters ozmoz sistemi, bilinen en hassas ve modern su arıtma sistemidir. Amerika Birleşik Devletleri'nin uzay programı çalışmalarından sorumlu olan NASA tarafından geliştirilmiş bir teknolojidir. Ülkemizde 2005 yılından itibaren tüketiciler kullanmaktadır.Uzayda astronotlar için güvenli bir yaşam ortamı şarttır.Kuşkusuz su, yaşam için en önemli ihtiyaçtır.Bu sebeple NASA, astronatların ter ve idrarlarını arıtarak içme suyu haline getirebilen ters ozmoz teknolojisini geliştirdi. Teknoloji,günümüzde “hazır su üretimi” ve “deniz suyunu arıtma” gibi pek çok sektörde kullanılır.

PROFESYONEL ÜRETİM, SATIŞ ve SERVİS ANLAYIŞIMIZ

Ürünlerimiz ,çevre ve iş sağlığı güvenliğine ilişkin kanun, yönetmelik ve standartlara uyan tesislerimizde üstün teknoloji kullanılarak üretilir.Deneyimli kadrolarımızın dokunuşlarıyla ortaya çıkarılan ürünlerimizde sarf malzemelerimizin kalitesi ,sektörde öncü olmuştur.Müşterimiz ücret ödeyerek ürünün sahibi olmuş olabilir,ancak o halen bizim ürünümüzdür. Satın alma sonrası servis bakımı takibini profesyonel ekibimiz ve “CRM Müşteri Takip Programı” sayesinde takip ediyor, ailemizi genişletiyoruz.

Farkımız

KAFANIZ KARIŞMASIN!
SU ARITMA CİHAZI ALIRKEN 3 ŞEYE BAKINIZ!

Hangi TEKNOLOJİ Hangi MODEL Hangi FİRMA

En tercih edilen yöntem,kullanan bir tanıdığınızdan fikir almaktır. Önemlidir elbet ama daha profesyonel bir araştırma için yeterli değildir.

Özellikle içme suyu ihtiyacınız için arıtma sistemi alırken ,çevrenizden veya satıcılardan aldığınız birçok tavsiye, kafanızı karıştıracaktır. Söylenenlerin bazıları doğru ,bazıları ise bilimsel verilere dayalı olmayan eksik veya yanlış bilgilerdir. Hiç kafanız karışmasın.Sırf nasıl bir arıtma sistemi alacağını bilemeyen birçok tüketici ,dezavantajlarını bile bile hazır su almaya devam etmektedir. Size en yalın anlatımla yukarıda üç başlıkla topladığımız “teknoloji,model ve firma “ bazında doğru su arıtma cihazı nasıl araştırılır,aktaralım…

TARİHÇEMİZ

2009 DİE’nin resmi verileri alınarak, hane halkı bazında içme suyu tüketim alışkanlıkları , yerel/ulusal su arıtma firmalarının pazarlama faaliyetleri incelenerek SWOT analizleri yapıldı, rapor haline getirildi.

2010 KOSGEB’e Sunulan “Yeni Girişimci Projesi” : Bugün yurt genelinde binlerce kurumsal ve evsel müşterilerimize uzman ekibiyle hizmet veren şirketimiz kuruldu.

2011 Kurumsal Film Çalışması: “Çukurova Üniversitesi Mikrobiyoloji Bölümü Başkanı Prof. Fatih Köksal” işbirliğiyle Reverse Osmosis içme suyu sistemi teknolojisini ve ülkemizde tüketilen içme sularıyla ilgili yaşanan gerçekleri aktaran bir film yapılmıştır.

2011-2015 AVM’lerde, yapı market mağazalarında yapılan ilk stand çalışmaları ile farkındalık yaratılmıştır. Filmimiz standlarda tüketicilere sunulmuştur.

Kurumsal

"Nasa Teknolojisi, Reverse Osmos Su Arıtma Teknolojisi ile Güvendesiniz."

Bilgi Bankası Güncel Haberleri ve Duyuruları Takip Edin
Örnek Haber Başlığı

6 Haziran 2020

Örnek Haber Başlığı

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam luctus erat justo. Vestibulum metus orci, sodales in odio quis, volutpat sagittis ex. Nunc porttitor mi...
Örnek Haber Başlığı

6 Haziran 2020

Örnek Haber Başlığı

Vestibulum ante ipsum primis in faucibus orci luctus et ultrices posuere cubilia curae; Curabitur lacinia luctus diam, non tincidunt nisi laoreet quis. Suspendisse potenti. Proin...
Yeni Websitemiz Yayında!

5 Haziran 2020

Yeni Websitemiz Yayında!

Daima yeni teknolojileri ve modern dünyaya uygun gelişmeleri takip eden NasaWater olarak bizler bu çerçevede size daha iyi bir hizmet sunabilmek için web sitemizi yeniledik!
Menü
Whatsapp Hattı